Hurtownia obrusów i firan


O nas

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 r. Specjalizujemy się w produkcji obrusów plamoodpornych, naturalnych, gipiurowych. Prowadzimy również sprzedaż hurtową obrusów haftowanych, firan, zasłon, taśm i ręczników. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem oraz bogatą gamą kolorystyczną.

Nasz salon firmowy "Klaudia" oferuje profesjonalne wykonanie aranżacji okien. Jesteśmy elastyczni i posiadamy wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy pomóc naszym Klientom przejść przez wszystkie etapy projektu, od wyboru najodpowiedniejszej tkaniny, poprzez dobór barw, wzorów, po montaż i satysfakcjonujący efekt końcowy. Przygotowujemy kompleksową aranżację wnętrz mieszkań i domów, restauracji oraz hoteli

Współpracujemy ze studiem projektowym" BB Architekci " www.studio-bb.pl

Nasz zmysł estetyczny, dokładność i wzorowa współpraca z Klientem przekłada się na jakość współpracy i nieustannie powiększające się grono usatysfakcjonowanych osób. Przez wiele lat prowadzenia działalności i świadczenia usług związanych z aranżacją okien i wnętrz zapracowaliśmy na opinię profesjonalnego i solidnego wykonawcę. Oferowane przez nas produkty znajdują coraz więcej nabywców w kraju i za granicą. Systematycznie aktualizujemy naszą ofertę wzbogacając ją o nowe obrusy gipiurowe, haftowane, piękne zasłony i inne produkty.

Proponujemy atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki współpracy.

Joomla templates by Joomlashine